SP 4 KĘTRZYN ZWYCIĘZCĄ MARCOWEJ RYWALIZACJI DRUŻYN ENERGII

Już  czwarty miesiąc sportowej rywalizacji w ramach ogólnopolskiej akcji DRUŻYNA ENERGII . Na ostatniej prostej najlepsi okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Kętrzynie, którzy przesłali już po raz trzeci maksymalną liczbę filmów, a ich ćwiczenia zostały najwyżej ocenione. Zaangażowanie młodych sportowców jest godne podziwu. Co miesiąc wykonywaliśmy po cztery ćwiczenia wskazane przez ambasadorów. Łącznie przez cztery miesiące wysłaliśmy 700 filmików z ćwiczeniami naszych podopiecznych. Systematyczna praca i wiara w to, że nam się uda pozwoliła nam na osiągnięcie wielkiego sportowego sukcesu. Zwycięstwo naszej szkoły w marcowej rywalizacji oznacza, że tym razem ambasadorzy odwiedzą Warmię i Mazury. Oczekujemy na ich przyjazd do kętrzyńskiej  ,, Czwóreczki” pod koniec kwietnia. Teraz przygotowujemy się dok olejnego etapu. Naszym marzeniem jest znaleźć się w trójce najlepszych szkół Polsce. Już nasza reprezentacja ćwiczy by godnie pokazać swoje umiejętności sportowe przed ambasadorami Drużyny Energii. Będzie to wspaniała promocja naszego ukochanego miasta.

Wioletta Sosnowska