W dniu 09.04.2018 r na basenie Powiatowego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji odbyły się XV powiatowe zawody pływackie szkół podstawowych klas 4-6 o Puchar Starosty Kętrzyńskiego. W zawodach startowały : SP nr 1 Kętrzyn, SP nr 3 Kętrzyn, SP nr 4 Kętrzyn, SP nr 5 Kętrzyn, Niepubliczna Szkoła Podstawowa ,,Klucz” Kętrzyn, SP Srokowo, SP Nakomiady.

Puchar Starosty po raz piętnasty (jubileuszowy) powędrował w ręce pływaków ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Kętrzynie, którzy łącznie zdobyli 22 medale w tym 12 złotych, 7 srebrnych i 3 brązowe oraz w klasyfikacji drużynowej dziewcząt i chłopców wywalczyli pierwsze miejsca.

Skład zwycięskiej drużyny pływaków:

Dziewczęta: J.Baturo, Z.Kuźnicka, A.Żylińska, A.Karnicka, A.Stefańska, Z.Użyczyn, H.Łyczek, K.Kubicka, K.Witkowska, J.Sieniakowska, A.Garbacik

Chłopcy: M.Tomaszewski, M.Stefański, A.Korsak, M.Radziszewski, L.Baturo, A.Marczuk, K.Wołodko, F.Wiszniewski, P.Osiecki, B.Gierdewicz, M.Deszczyński, M.Pawluczuk, Sz.Hajdenblut.

Jarosław Sosnowski