TURNIEJ KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Dnia 21.04.2018r. (sobota) w Hali Mistrzów przy SP nr 4 odbył się Międzyszkolny Turniej Koszykówki Chłopców Szkół Podstawowych. Zawody zorganizowali  gimnazjaliści z SP 1 w Kętrzynie w ramach projektu gimnazjalnego. W turnieju wzięli udział uczniowie z: SP nr 1, SP nr 3 i SP nr 4. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy trenujący w Szkolnym Młodzieżowym Ośrodku Koszykówki. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.

Najlepsi okazali się koszykarze z SP nr 4 w Kętrzynie zajmując pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęli chłopcy z SP nr 3, a trzecie z SP nr 1. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali medale.

Skład reprezentacji SP 4:

J. Batyra, I. Bieńczak, N. Gudaczewski, F. Kamiński, Sz. Kaźmierczak, N. Pyszora, J. Samotyha, T. Sapiński, M. Stefański, M.Sugier.

Beata Szarkowicz