Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęliśmy rok szkolny 2020/2021.  Z powodu obostrzeń sanitarnych  w uroczystości uczestniczyli wyłącznie uczniowie klas pierwszych i czwartych, którym towarzyszyć mogła  jedna osoba dorosła. Swoją obecnością zaszczycili Pan Burmistrz Miasta Ryszard Niedziółka oraz przedstawiciele Rady Rodziców – Panie Dorota Skórnicka i Małgorzata Ulążka. Pan Burmistrz osobiście powitał Panią Elżbietę Motyl, która od tego roku szkolnego obejmuje stanowisko dyrektora szkoły. Życzył wszystkim dobrego, choć na pewno innego roku szkolnego.  Po uroczystości w hali czwartoklasiści udali się do klas na krótkie spotkania z wychowawcami.  Pierwszoklasiści uczestniczyli w kolejnej ważnej dla nich uroczystości. Złożyli ślubowanie i oficjalnie zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Kętrzynie.