„BohaterOn -włącz historię!

Jak co roku, nasza Szkoła wzięła czynny udział w ogólnopolskiej akcji „BohaterOn -włącz historię! dotyczącą pamięci uczestników Powstania Warszawskiego z 1 VIII 1944 r. Tym razem młodsze klasy skupiły się na poznaniu nie tylko historii powstania, jego przyczynach i przebiegu, ale także na życiorysach poszczególnych bohaterów tych dni. Na podstawie poznanych treści uczniowie wykonali portrety powstańców, z których powstała na korytarzu szkolnym wielka Galeria Powstańca Warszawskiego. W klasach starszych uczniowie pracowali zespołowo, tworząc plakaty nawiązujące do omawianych tematów związanych z powstaniem. Na koniec akcji na stronie dumnizpowstanców.pl umieszczone zostały życzenia napisane przez uczniów dla bohaterów Powstania Warszawskiego. Są to piękne, głębokie podziękowania, co bardzo nas cieszy, ponieważ jest to dowód dojrzałości i wrażliwości naszym uczniów.